Prekių katalogas

CLASSIC WORLD EVA MINKŠTOS PLYTOS, CW70284

 • CLASSIC WORLD EVA MINKŠTOS PLYTOS, CW70284

  Kodas: CW70284

  Šios plytos puikiai tinka žaidimams lauke 

  Gamintojas
  Classic World
 • CLASSIC WORLD EVA MINKŠTOS PLYTOS, CW70284 

  "Classic World" prekės ženklo EVA plytos puikiai tinka žaidimams lauke! Jei norite, kad jūsų vaikas ilgai ir labai įdomiai žaistų lauke, EVA plytos tam puikiai tinka - iš jų galima statyti sienas ir įvairias vaikų sugalvotas konstrukcijas. Plytas galima sudėlioti į įvairias struktūras, todėl linksmybės yra begalinės! Vaikai gali dirbti kartu ir statyti sudėtingas struktūras. Dėl EVA medžiagos jos yra minkštos ir saugios vaikams. Aukštos kokybės gaminys, atsparus žaidimams lauke.

  Savybės:

  - Daugybė konstrukcijų variantų
  - Pagaminti iš minkštos EVA medžiagos
  - Rekomenduojame įsigyti dėžutę / konteinerį plytoms laikyti lauke (kodas: CW70158)

  Pateikiame keletą pavyzdžių, kaip šias plytas galima panaudoti statyboms: 

  -Architektūriniai statiniai: Vaikai iš minkštų plytų gali statyti įvairius architektūrinius statinius, pavyzdžiui, namus, bokštus, tiltus ar pilis. Jie gali kurti savo projektus arba imituoti gerai žinomus statinius. Taip lavinami jų konstravimo įgūdžiai, erdvinė vaizduotė ir problemų sprendimo įgūdžiai.

  -Meno kūriniai: EVA plytas galima naudoti kūrybiškiems meniniams kūriniams. Vaikai gali išdėlioti plytas įvairiais raštais ir formomis, kad sukurtų abstrakčius arba realistinius vaizdus. Jie taip pat gali eksperimentuoti su spalvomis ir tekstūromis, kad sukurtų unikalius meno kūrinius.

  -Labirintai ir kliūčių ruožai: Minkštos plytos pasižymi lanksčiomis savybėmis, todėl vaikai gali statyti labirintus ir kliūčių ruožus. Jie gali kurti skirtingo sudėtingumo trasas, kurioms reikia tikslumo, susikaupimo ir rankų darbo įgūdžių. Taip lavinama judesių koordinacija ir planavimo įgūdžiai.

  -Interaktyvūs žaislai: iš EVA plytų galima kurti interaktyvius žaislus, pavyzdžiui, dėliones, dėliones ar transporto priemones. Vaikai gali kurti skirtingus modelius ir eksperimentuoti su įvairiais deriniais, o tai lavina jų loginius įgūdžius ir kūrybiškumą.

  -Grupinis žaidimas: EVA plytos puikiai tinka grupiniams žaidimams. Vaikai gali statyti didesnius statinius, kurti miestus ar kraštovaizdžius kartu, bendradarbiauti ir bendrauti. Taip ugdomi socialiniai įgūdžiai, pavyzdžiui, bendradarbiavimas, derybos ir konfliktų sprendimas. 

  Žaislas lavina:

  - Kūrybiškumą
  - loginį mąstymą
  - smulkiąją motoriką
  - erdvinę vaizduotę 


  Skirta vaikams nuo 3 metų.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija